TBU-PL060-200-WH
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
TBU-PL060-200-WH
  • 1
Packaging : Reel
Voltage Rating : 350 V
Product Category : Surge Suppressors
Type : High Speed Protector
Package / Case : DFN
Termination Style : Solder Pad
Current Rating : 200 mA
Series : TBU-PL
Mounting : SMD/SMT
Operating Temperature Range : - 55 C to + 125 C
Product : Board Level Protection
Manufacturer : Bourns
Description : Surge Suppressors Dual 50ohm TBU Devce Bi-directional